Prehľad kanaánskych frakcií

Uplynulé dva týždne sa niesli v znamení nového obsahu, ktorý upriamil pozornosť na druhú z kultúr, ktorých sa v titule Total War: Pharaoh dočkáme. Reč je o Kanaáncoch a dvoch frakciách, ktoré budú v hre túto kultúru zastupovať. Jednu z nich povedie divoký vojvodca Irsu, tú druhú diplomat a prefíkaný manipulátor Bay.

Zobraz celý článok

Dev Diary #2 približuje dynamické počasie v hre

V poradí druhý denník vývojára, ktorý autori nadchádzajúceho Total War: Pharaoh včera uverejnili, nám viac približuje dynamické zmeny počasia, ktoré budeme môcť v bitkách využiť aj v náš prospech. Okrem toho sme sa dozvedeli viac o vojnových vozoch či novinke nazvanej Ancient Legacy, zameranej na väčšiu znovuhrateľnosť za rovnaké frakcie.

Zobraz celý článok

Ako bude vyzerať mapa kampane?

S pribúdajúcimi materiálmi o Total War: Pharaoh sa začínajú hromadiť i čriepky informácií, ktoré máme k dispozícii o území, na ktorom sa bude celá hra odohrávať. Zatiaľ čo nové informácie zužujú priestor na špekulácie, niekedy naopak dávajú priestor pre vznik ďalších.

Čo zatiaľ vieme o mape kampane a na čo si ešte musíme počkať?

Zobraz celý článok

Dev Diary #1 predstavuje vojenské stanoviská

Vývojári zo štúdia Creative Assembly Sofia dnes uverejnili prvý diel vývojarského denníka, v ktorom predstavili niekoľko zaujímavosti z pripravovaného pokračovania série Total War: Pharaoh. Niektoré novinky sú nám známe už z predošlých dní, niektoré informácie sú však úplne nové. Poďme sa na ne pozrieť.

Zobraz celý článok

Začíname

Vitajte. Ak čítate túto novinku, pravdepodobne patríte k úplne prvým návštevníkom tejto slovenskej fanstránky strategickej Total War série. Stránky sú po technickej stránke pripravené, v nasledujúcich dňoch a týždňoch sa budem venovať pridávaniu toho, čo z fanstránky robí fanstránku - obsah.

Zobraz celý článok

Ďalšie novinky

1
Zobrazené novinky: 1-10 z 10