Edície

Total War: Pharaoh vyjde v troch edíciách, ktoré sa budú líšiť ako obsahom, tak samozrejme i uvádzacou cenou. Tá je posadená naozaj vysoko, poďme sa teda pozrieť, čo nám za ňu vývojari ponúknu.

Edícia Standard

Štandardná edícia bude, podľa očakávaní, obsahovať samotnú hru Total War: Pharaoh. Štartovať s cenovkou 59,99 €, čo je uvádzacia cena, ktorá je tu s nami prinajmenšom od vydania Total War: ROME II pred desiatimi rokmi.

Edícia Deluxe

Deluxe edícia hry okrem samotnej hry (teda štandardnej edície) pribalí už i niečo navyše. Konkrétne to bude

  • prvý balíček hrateľných frakcií (Faction Pack DLC 1) a
  • digitálny soundtrack.

Deluxe edícia nás vyjde na 72,87 €, čo je o 10 % menej ako pri kúpe jednotlivých súčasti tejto edície zvlášť.

Edícia Dynasty

Najvyššia a najdrahšia edícia hry dostala príznačný názov Dynasty. Obsahovo je totožná s edíciou Deluxe, okrem nej však pridáva opäť niečo navyše, a to

  • druhý balíček hrateľných frakcií (Faction Pack DLC 2),
  • tretí balíček hrateľných frakcií (Faction Pack DLC 3) a
  • balíček kampaní (Campaign Pack DLC).

Cena za túto edíciu je už pomerne astronomických 91,46 €., zároveň je však o štvrtinu nižšia ako pri kúpe jednotlivých súčastí tejto edície zvlášť.

Čo bude súčasťou jednotlivých balíčkov?

To zatiaľ nevieme. Hneď ako bude jasnejšie, ktoré frakcie budú súčasťou jednotlivých balíčkov a čo konkrétne bude obsahovať kampaňový balíček, budeme článok aktualizovať. Čo však vieme s istotou je, že jednotlivé balíčky nebudú hneď po vydaní hry. Naopak, sú súčasťou "cestovnej mapy" a vydávané budú postupne.