CA údajne pracuje na hre zo Star Wars univerza

Portál DualShockers koncom minulého týždňa prišiel s tvrdením, že spoločnosť Creative Assembly pracuje hneď na troch doposiaľ neoznámených Total War tituloch. Informácie, ktoré majú podľa portálu pochádzať od spoľahlivého zdroja, navyše tvrdia, že jedna z pripravovaných hier prenesie Total War sériu do populárneho Star Wars univerza.

Zatiaľ posledný plnohodnotný vydaný titul Total War: Pharaoh vyšiel pred 8 mesiacmi, čo vzhľadom k približne ročnej periodicite vydávania nových titulov v posledných rokoch znamená, že vydanie ďalšieho pokračovania by malo byť už len zopár mesiacov ďaleko. Mnohí fanúšikovia sú preto oprávnene zvedaví, ako to s publikáciou novej hry vyzerá.

Zatiaľ čo štúdio CA v bulharskej Sofii usilovne pracuje na vydaní veľkej aktualizácie pre spomínaný historický titul z prostredia starovekého Egypta, utajený zdroj pre Dualshockers tvrdí, že séria by po Warhammer trilógii mala v najbližších rokoch opäť nazrieť aj do fiktívneho sveta. Aj keď by hra už mala byť vo vývoji prinajmenšom niekoľko mesiacov, nič nenasvedčuje tomu, žeby jej vydanie malo byť bližšie než v horizonte niekoľkých rokov.

Pokiaľ ide o zvyšné dva údajne chystané tituly, ako pripomína Rock Paper Shotgun, jeden z nich by mohol predstavovať hru z prostredia Warhammer 40,000, o ktorej sa už niekoľkokrát špekulovalo aj v minulosti. Ten istý článok sa bež ďalších podrobností domnieva, že tretiu hru by mohol predstavovať historický titul, napr. fanúšikmi dlho želané pokračovanie stredovekého Medieval II: Total War.

Podobne ako pri všetkých podobných fámach, aj tentokrát je potrebné brať všetky informácie s veľkou rezervou a počkať si na ďalšie, najlepšie oficiálne informácie. Tie by aj s ohľadom na spomínanú periodicitu vydávania nových Total War titulov mohli prísť už v najbližších mesiacoch.

Diskusia

Žiadne príspevky v diskusii.

Pridať komentár

Pre pridávanie komentárov je potrebné prihlásiť sa.