Akčné ceny na Total War sériu na Steame

Tak ako každý rok, aj začiatok tohto leta so sebou prináša Steam Summer Sale a spolu s ním akčné ceny na mnohé hry, Total War sériu nevynímajúc. Pozrime sa na tohtoročné zľavy bližšie.

Ako obyčajne, čím ďalej do histórie série sa pozrieme, tým sú percentuálne zľavy vyššie a tým je aj výsledná cena nižšia. Najvyššie, 75-percentné zľavy sú na najstaršie tituly Shogun: Total War, Medieval: Total War (obe po 2,49 €), Medieval II: Total War, Empire: Total War a Napoleon: Total War (všetky po 6,24 €). Výnimku tvorí Total War: Shogun 2, nad ktorým svieti zľava vo výške 90 %, hra sa dá teda kúpiť za veľmi príjemných 2,99 €. Pôvodný Rome: Total War sa už na Steame normálne kúpiť nedá, remastrovaná verzia je ponúkaná v 66-percentnej zľave za 10,19 €.

75-percentnú zľavu však majú aj niektoré novšie tituly - Total War: Rome II (14,99 €), Total War: Attila (11,24 €), ale i prvé dva diely Warhammer trilógie - oba sa dajú kúpiť za 14,99 €. V rovnakej zľave a za rovnakú cenu je možné kúpiť i Total War Saga: Thrones of Britannia.

Novšie hry majú už o čosi vyššiu, no stále atraktívnu cenovku. V 66-percentnej zľave sa nachádza titul Total War: Three Kingdoms (20,39 €), za polovičnú cenu oproti regulárnej sa dajú zohnať Total War Saga: Troy (24,99 €) a tretí diel Warhammer trilógie (29,99 €).

Aktuálne najnovší prírastok do Total War série - staroveký Total War: Pharaoh je pri 33-percentnej zľave ponúkaný za 26,79 €.

Samozrejme, v najrôznejších zľavách sú ponúkané i rôzne rozšírenia, ktoré k jednotlivým titulom vyšli. Detailný rozpis zliav a cien je možné nájsť na stránkach série na webe Steamu.

Diskusia

Žiadne príspevky v diskusii.

Pridať komentár

Pre pridávanie komentárov je potrebné prihlásiť sa.