Začíname

Vitajte. Ak čítate tento text, pravdepodobne patríte k úplne prvým návštevníkom tejto staronovej slovenskej fanstránky strategickej Total War série. Stránky sú po technickej stránke pripravené, v nasledujúcich dňoch a týždňoch sa budem venovať pridávaniu toho, čo z fanstránky robí fanstránku - obsahu.

Bez siahodlhého vysvetľovania (ak vás zaujíma viac, nevynechajte článok O stránkach), nachádzate sa na mieste čohosi, čo by som nazval duchovným nástupcom niekďajšej Total War centrály, teda fanstránky, na ktorej som začal pracovať pred vyše 17 rokmi a skončil som o niekoľko rokov neskôr. Ideu priviesť ju späť k životu mi vnuklo oficiálne ohlásenie pripravovaného pokračovania série Total War: Pharaoh, ktorému je venovaná i prvá sekcia a prvý článok na týchto stránkach. Sľubujem však, že nezostane pri tomto článku, ani pri tejto sekcii.

Verím, že toto je začiatok niečoho väčšieho a toto je iba prvá novinka z desiatok a hádam i stovák, ktoré tu postupom času napíšem. Na tejto ceste mi môžete pomôcť i vy, prví čitatelia a návštevníci fanstránky TotalWar.sk. Pokiaľ preto máte chuť a nápad, ako prispieť, určite ma kontaktujte.

Vidíme sa už čoskoro pri prvej skutočnej novinke!

Diskusia

Žiadne príspevky v diskusii.

Pridať komentár

Pre pridávanie komentárov je potrebné prihlásiť sa.