Seti predstavený ako líder ďalšej frakcie v Total War: Pharaoh

Vývojári pokračujú v odkrývaní lídrov jednotlivých frakcií, ktoré sa v Total War: Pharaoh objavia. Dnes prišla na rad posledná zo štyroch egyptských frakcií, na čele ktorej bude stať Seti (s najväčšou pravdepodobnosťou faraón Seti II. z devätnástej kráľovskej dynastie).

Seti je prezentovaný ako predstaviteľ hrubej sily, ktorý nestráca čas diplomaciou, ale uprednostňuje riešenie konfliktov priamo na bojisku. Pochádzajúc priamo z vládnucej kráľovskej dynastie má veľmi dobrú predstavu o tom, ako chutí a čo predstavuje absolútna moc a sám je odhodlaný postaviť sa na čelo Egypta aj za cenu mnohých obetí.

Hra za Setiho by mala vychádzať z pôdorysu uvedeného vyššie. Setiho frakcia bude v hre disponovať schopnosťou rýchlo expandovať a rozširovať svoje územie, pričom preferovaným nástrojom tejto expanzie bude vojenská sila. K tomu by mali dopomôcť armády zložené z veľkého množstva lacných a horšie vyzbrojených jednotiek. Z pochopiteľných dôvodov sa dajú očakávať i vysoké straty na bojovom poli. Setiho frakcia by však mala byť schopná tieto straty ľahko a rýchlo nahrádzať čerstvými silami.

So Setim vývojári uzatvárajú predstavovanie štvorice egyptských frakcií, ktoré by sa mali objaviť v základnej hre. Zvyšné štyri frakcie si rozdelia ďalšie dve kultúry prítomné v hre - po dve frakcie budú v hre kontrolovať Kanaánci a Chetiti.

Diskusia

Sargon

Aké ďalšie frakcie budú Egypťania mať?

Richdark Administrátor

Ramzes, Amenmesse a Tausret. Nejaké informácie sú už aj v samostatnom článku, postupne sa bude aktualizovať.

Pridať komentár

Pre pridávanie komentárov je potrebné prihlásiť sa.