Archív krátkych správ

Po tom, ako vývojári predstavili všetky štyri frakcie Egypta, prichádza na rad video, ktoré zosumarizuje všetky známe informácie o jednotlivých frakciách a ich lídroch.

Už čoskoro sa môžete tešiť na zhrnutie Egypťanov v Total War: Pharaoh aj na týchto stránkach.

Sériu článkov o sťahovateľnom obsahu pre Total War: Rome II dnes zakončíme článkom o balíčkoch jednotiek.

Nový deň, nový článok do vznikajúcej sekcie Rome. Dnešný článok približuje balíčky kultúr, ktoré sú súčasťou sťahovateľného obsahu (DLC) pre hru Total War: Rome II.

Ďalším textom v rozrastajúcej sa Rome sekcii je článok s prehľadom balíčkov kampaní pre titul Total War: Rome II.

Výstavba sekcie Rome pokračuje, dnes pribudol článok o sťahovateľnom obsahu pre Total War: Rome II.

Sega, súčasný vydavateľ Total War série vrátane pripravovanej hry Total War: Pharaoh, vyvrátil chýry o tom, že by mohol byť odkúpený softvérovou spoločnosťou Microsoft. Informoval o tom portál PCGamesN. Spoločnosť však zároveň potvrdila, že nadchádzajúci titul bude súčasťou predplatného Game Pass.

Dnešným dňom spúšťame novú sekciu Rome. Tá bude venovaná hrám z obdobia antického, resp. starovekého Ríma. Postupne budú pribúdať články venované hráme Rome: Total War, Total War: Rome II i Total War: Attila, dnes začíname článkom Základné informácie pre hru Total War: Rome II. Sekcie sa prepínajú v lište pod hlavičkou.

Nové gameplay video je na svete. Tentokrát sa zameriava na Tausret - líderku jednej zo štyroch egyptských frakcií, za ktoré si budeme v hre Total War: Pharaoh zahrať.

Nový teaser nadchádzajúceho Total War: Pharaoh nám dáva nahliadnuť na líderku jednej zo štyroch egyptských frakcií - strategičku Tausret.

Bližšie informácie by sme sa mali dozvedieť zajtra, vo štvrtok 29. júna, v novom gameplay videu.

Na stránke pribudol ďalší článok týkajúci sa pripravovaného titulu Total War: Pharaoh. Dnes sme sa pozreli bližšie na jednotlivé edície hry.

Total War: ROME II sa dnes dočkal aktualizácie zameranej na zlepšenie kompatibility a výkonu hry na niektorých architektúrach. Aktualizácia tiež odstraňuje herný čet, čo ovplyvní najmä hráčov multiplayeru, teda režimu pre viacerých hráčov.

Na stránkach pribudol článok obsahujúci doposiaľ zverejnené informácie o jednotlivých frakciách v hre Total War: Pharaoh. Článok bude priebežne aktualizovaný.

Ďalšie novinky

1 2
Zobrazené novinky: 21-32 z 32