Novinky so štítkom "Total War: Pharaoh"

Dynasties update v dvojici nových videí

Vydanie nadchádzajúcej aktualizácie pre Total War: Pharaoh s názvom Dynasties, o ktorej sme si niečo povedali už v tejto a tejto novinke, sa nezadržateľne blíži. Ostáva posledných 6 dní, než sa aktuálne najnovší prírastok série rozšíri o množstvo nových frakcií a dvojicu nových kultúr. A práve nich sa týka dnešná novinka.

Zobraz celý článok

Pharaoh sa dočká nových regiónov i desiatok frakcií

Mezopotámia, oblasť Egejského mora, 4 nové hlavné hrateľné frakcie a ďalších 25 menších frakcií obohatia Total War: Pharaoh v očakávanej veľkej aktualizácii momentálne najnovšieho historického titulu Total War série. Dátum vydania je síce stále neznámy, podľa vývojarského blogu sa však máme na čo tešiť, pretože do hry mieri skutočne veľká porcia nového obsahu.

Zobraz celý článok

Dev Diary #3 objasňuje postoje jednotiek

Niekoľko dní dozadu nám vývojári Total War: Pharaoh priniesli v poradí už tretí diel vývojarského denníčka. V krátkom videu sa bližšie pozreli na niekoľko ďalších aspektov hry - oheň, postoje jednotiek, degradáciu brnenia či prispôsobenie jednotky generála.

Zobraz celý článok

Prehľad kanaánskych frakcií

Uplynulé dva týždne sa niesli v znamení nového obsahu, ktorý upriamil pozornosť na druhú z kultúr, ktorých sa v titule Total War: Pharaoh dočkáme. Reč je o Kanaáncoch a dvoch frakciách, ktoré budú v hre túto kultúru zastupovať. Jednu z nich povedie divoký vojvodca Irsu, tú druhú diplomat a prefíkaný manipulátor Bay.

Zobraz celý článok

Dev Diary #2 približuje dynamické počasie v hre

V poradí druhý denník vývojára, ktorý autori nadchádzajúceho Total War: Pharaoh včera uverejnili, nám viac približuje dynamické zmeny počasia, ktoré budeme môcť v bitkách využiť aj v náš prospech. Okrem toho sme sa dozvedeli viac o vojnových vozoch či novinke nazvanej Ancient Legacy, zameranej na väčšiu znovuhrateľnosť za rovnaké frakcie.

Zobraz celý článok

Ako bude vyzerať mapa kampane?

S pribúdajúcimi materiálmi o Total War: Pharaoh sa začínajú hromadiť i čriepky informácií, ktoré máme k dispozícii o území, na ktorom sa bude celá hra odohrávať. Zatiaľ čo nové informácie zužujú priestor na špekulácie, niekedy naopak dávajú priestor pre vznik ďalších.

Čo zatiaľ vieme o mape kampane a na čo si ešte musíme počkať?

Zobraz celý článok

Dev Diary #1 predstavuje vojenské stanoviská

Vývojári zo štúdia Creative Assembly Sofia dnes uverejnili prvý diel vývojarského denníka, v ktorom predstavili niekoľko zaujímavosti z pripravovaného pokračovania série Total War: Pharaoh. Niektoré novinky sú nám známe už z predošlých dní, niektoré informácie sú však úplne nové. Poďme sa na ne pozrieť.

Zobraz celý článok

Ďalšie novinky

1
Zobrazené novinky: 1-9 z 9